Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Zapewnimy Ci promocję w internecie
... a pozycjonowanie to dla nas pestka.
Przewiń w dół

KAMPANIE ADWORDS i POZYCJONOWANIE STRON WWW

Oferujemy rozwiązania dla małych i dużych. Dzięki nam otrzymasz możliwość natychmiastowego reklamowania swojej marki zarówno w Internecie jak i w sieci reklam outdoor. Zajmiemy się też pozycjonowaniem Twojej strony.

 

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH i KAMPANIE SEM – w tym Google AdWords

 Pokaż się tam, gdzie ludzie Cię szukają!

pozycjonowanie warszawa

 

Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką internetową - zdobądź nowych klientów dzięki reklamie w Google! Agencja reklamowa KreatormMarki.pl oferuje zarówno pozycjonowanie SEO jak i SEM .

Nie wiesz które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze? Pomożemy Ci! Jesteśmy agencją korzystającą ze wspracia firmy Google. W stosunkowo krótkim czasie zdobędziesz z nami miejsce na pierwszych stronach wyszukiwania. Pomożemy dobrać Ci optymalną metodę.

 

Jakim sposobem?

Zbudujemy Ci kampanię reklamową, która pojawi się w internecie nawet w kilka minut po dodaniu jej do wyszukiwarki Google. Dzięki pracy na słowach kluczowych dotrzemy z  taką reklamą do ludzi zainteresowanych daną tematyką, z określonego regionu, czy miasta.

 

Pamiętaj że reklama to nie koszt, a inwestycja. Dzięki niej zwiększasz ruch na stronie, a co za tym idzie - podnosisz sprzedaż!

 

Zobacz też naszą ofertę Szkoleń AdWords!

 

 

KAMPANIE GRAFICZNE i REMARKETING

Zaprezentujemy Twoją reklamę na najważniejszych portalach!

Pozycjonowanie warszawa

 

 

Chcesz zobaczyć swoją reklamę na swoim ulubionym portalu? Nic prostszego!

Dzięki kampanii graficznej bez problemu możesz reklamować się na takich portalach jak np. Onet, Wirtualna Polska czy Gazeta.pl a także na mniejszych witrynach np. blogach. Sam wybierasz portal, a także tematykę działu w jakim wyświetli się Twój baner. Wykonamy za Ciebie banery i umieścimy je tam gdzie tylko zechcesz.

 

Kampania graficzna jest formą reklamy, w której zarówno wielkie jak i małe firmy maja równe szanse. Wszystko to dzięki sieci reklamowej Google, która jest w zasadzie wszechobecna. Możemy reklamować się na dużych i znanych portalach gazeta.pl, wp.pl czy onet.pl kierując swoje reklamy na odpowiednią tematykę artykułów, lub odbiorców zainteresowanych konkretnymi treściami. Płacimy tylko za efekt czyli wejście na naszą stronę!

 

Kampania graficzna re-marketingowa „nietypowa reklama” – wyświetla się klientom, którzy jakiś czas temu korzystali z naszych usług lub wchodzili na naszą stronę w celu przypomnienia. Daje wrażenie ze nasza firma reklamuje się „wszędzie” i zachęca do powrotu. Bardzo przydaje się w wypadku kiedy klient tylko obejrzał naszą stronę i ją opuścił, zapominając o niej.

 

Czy to jest drogie?

Nie! Sam ustalasz ile chcesz wydać.

Dzisiaj każdy przedsiębiorca ma taką samą możliwość reklamy jak wielkie korporacje. Prezentując swoje reklamy graficzne w mediach płacisz za efekt, którym jest dopiero wejście potencjalnego klienta na Twoją stronę.

 

REKLAMY NA YouTube

Reklamy lepsze niż w telewizji!

filmy reklamowe warszawa

 

Marzyłeś kiedyś o reklamie w TV? Wiesz zatem jakie znaczenie ma reklama video. Dzięki nowym możliwościom video możesz nie tylko prezentować swoją ofertę wielomilionowej widowni, ale także posiadać własny kanał! Reklama w serwisie YouTube daje dziś takie same możliwości jak ta telewizyjna,  za ułamek jej ceny.

 

Nie masz treści video?

Spokojnie. Nakręcimy dla Ciebie film reklamowy i zapewnimy jego emisję na YouTube. Możemy także utworzyć dla Ciebie kanał któremu zaczniesz budować swoją markę w zupełnie nowy, innowacyjny sposób do niedawna dostępny tylko dla gigantów. Zobacz nasze portfolio filmów reklamowych!

 

REKLAMY NA FACEBOOK

Docieramy do miliarda użytkowników!

filmy reklamowe warszawa

 

Profil w serwisie Facebook to w dzisiejszych czasach podstawa. Jednak w chwili obecnej samo posiadanie profilu i tworzenie postów zapewnia tylko minimalne grono odbiorców. Aby skutecznie promować firmę w tym serwisie niezbędne jest tworzenie tzw. płatnych postów bądź reklama samej firmy, produktu lub nawet filmu reklamowego.

 

Nie masz profilu na Facebook'u?

Nie ma problemu. Utworzymy go i poprowadzimy za Ciebie.

 

Zobacz film:

 

 

Nasi eksperci posiadają niezbędne certyfikaty Google:

 

Kampanie adwords warszawa

/ZNAJDŹ NAS:
FacebookInstagramYouTube

/KONTAKT:
+48 537 049 087
+48 503 696 155
kontakt@kreatormarki.pl
Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek