Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Wyklejamy witryny,
okna, drzwi, budynki i wnętrza.
Przewiń w dół

OKLEJANIE WITRYN i BIUR

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą druku i wyklejania:

Wyklejanie witryn
DRUK i MONTAŻ

Wyklejanie witryn

Wykonujemy oklejenia witryn sklepowych, biur i lokali. Przygotowujemy również nieco drobniejsze naklejki tj. z godzinami otwarcia. Do oklejania wykorzystujemy m.in.: naklejki z plotera, folię One-Way Vision (OWV) oraz tzw. szkło mrożone. Projektujemy i montujemy również szyldy i kasetony podświetlane. 

Folia szkło mrożone (matowa, mleczna)
WYKLEJANIE WITRYN

Folia szkło mrożone (matowa, mleczna)

Wyklejamy witryny folią typu "szkło mrożone" zwaną również jako szkło matowe lub jako folia mleczna. Jest to doskonała forma do zastosowania kreatywnych rozwiązań na witrynach lokali,  a także do zachowania większej prywatności w biurach i np. salach konferencyjnych. Aby zwiększyć atrakcyjność wizualną projektu, można uzupełnić wyklejenie witryny folią typu szkło mrożone innymi kolorami, na kolejnych warstwach. W folii typu szkło mrożone można wyciąć także wzory, lub logotyp Twojej marki.

ZAMÓW OKLEJANIE
Oklejanie biur
WYKLEJANIE ŚCIAN I FOTOTAPETY

Oklejanie biur

Wyklejanie ścian to znakomity sposób na branding Twojego biura. Oklejamy ściany, drzwi, wnętrza sal konferencyjnych, pomieszczenia socjalne oraz sale przeznaczone do spotkań.

Wykonujemy fototapety na ścianę oraz przysłaniamy widoczność witryny i drzwi, folią matową lub folią typu "szkło mrożone".

Oklejanie zbiorników na gaz
OKLEJANIE OBIEKTÓW

Oklejanie zbiorników na gaz

Oklejamy również takie obiekty jak: zbiorniki na gaz LNG i LPG, dystrybutory paliwa, hale, magazyny czy kontenery firmowe. Są to głównie obiekty przemysłowe, które stanowią świetny nośnik ekonomicznej reklamy. Potrzebujesz naszego doradztwa - skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Skontaktuj się z nami

Druk naklejek

Produkcja i druk naklejek, do samodzielnego naklejania

 

 

/ZNAJDŹ NAS:
Facebook YouTube Instagram LinkedIn

/KONTAKT:
+48 537 049 087
+48 503 696 155
kontakt@kreatormarki.pl
Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek