Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Zaprojektujemy i wykonamy
dla Ciebie ścianki i stoiska reklamowe.
Przewiń w dół

ŚCIANKI i STOISKA REKLAMOWE

Ścianki konferencyjne i do telekonferencji
ŚCIANKI KONFERENCYJNE

Ścianki konferencyjne i do telekonferencji

Solidne ścianki z grafiką tekstylną, znakomicie sprawdzą w firmach podczas telekonferencji, a także w domach - szczególnie przydatne w czasie pracy w trybie home office:) Grafika tekstylna nie odbija światła, przez co mamy wrażenie, że za nami jest idealnie gładka ściana, a grafika i logotypy są doskonale widoczne. Całość składa się do niezwykle poręcznej torby.

Ścianki sponsorskie z logo
ŚCIANKI EVENTOWE

Ścianki sponsorskie z logo

Tekstylne ścianki sponsorskie doskonale sprawdzą się w blasku fleszy i sztcznym oświetleniu dla kamer. Dzięki strukturze materiału, z którego wykonana jest grafika, pozbędziemy się większości niepożądanych efektów, odbić czy blików światła. Dzięki bardzo łatwemu montażowi sprawdzą się na każdym rodzaju eventu.

Ścianki sponsorskie do zdjęć i wywiadów
ŚCIANKI REKLAMOWE

Ścianki sponsorskie do zdjęć i wywiadów

Tekstylne ścianki sponsorskie znakomicie nadają się do wykonywania na ich tle zdjęć, filmów czy wywiadów. Dzięki bardzo łatwemu montażowi sprawdzą się na każdym rodzaju eventu.

Ścianki wystawiennicze
ŚCIANKI TARGOWE

Ścianki wystawiennicze

Ścianki typu serpentyna świetnie sprawdzą się na stoiskach w czasie targów i konferencji. Mogą stanowić ścianę, dla stoiska a różne typy ścianek można łączyć tworząc półotwartą, targową przestrzeń.

Ścianki łukowe
ŚCIANKI TEKSTYLNE i POP-UP

Ścianki łukowe

Posiadamy w ofercie ścianki łukowe typu "Pop-up" oraz ścianki tekstylne. Znakomicie sprawdzają się jako tło dla wywiadów, konferencji i telekonferencji. Są bardzo stabilne, dzięki temu można je stosować jako stały element ekspozycji wnętrza firmy, np. w holach, na patio, półpiętrach czy nawet korytarzach budynków.

Ścianki i stojaki na banery
STOJAKI REKLAMOWE

Ścianki i stojaki na banery

Stojaki na grafiki banerowe są jednocześnie bardzo trwałym i ekonomicznym rozwiązaniem. Stanowią znakomite uzupełnienie ekspozycji reklamowe na imprezach sportowych, eventach i targach. Głównymi ich zaletami jest niska cena, łatwość montażu i kompaktowe rozmiary po złożeniu, a także możliwość regulacji szerokości!

Stoiska ze ścianek reklamowych
STOISKA MOBILNE

Stoiska ze ścianek reklamowych

Dzięki zastosowaniu ścianek tekstylnych, które można łączyć ze sobą dzięki zastosowanych wewnątrz ich magnesom, samodzielnie zbudujesz łatwo konfigurowalne stoisko. Magnesy umieszczone wewnątrz ramy pozwalają na kreatywne łączenie ram w dowolną konfigurację. Wymienne grafiki tekstylne zakłada się niezwykle łatwo dzięki zastosowaniu zamków błyskawicznych.

Nieograniczona kreatywność w tworzeniu stoiska
Stoiska ze ścianek reklamowych

Nieograniczona kreatywność w tworzeniu stoiska

Dzięki magnetycznym połączeniom między ściankami, możesz dowolnie skonfigurować twoje stoisko.

Stoiska targowe
MOBILNE STOISKA TARGOWE

Stoiska targowe

Wykonujemy mobilne stoiska targowe, które łatwo zmontujesz i rozmontujesz ma potrzeby kolejnego eventu. Montaż jest niezwykle szybki dzięki tekstylnym grafikom, które łatwo wymienisz. Całość składa się do toreb transportowych, które zmieścisz nawet w samochodzie osobowym np. typu kombi.

Skontaktuj się z nami
/ZNAJDŹ NAS:
Facebook YouTube Instagram LinkedIn

/KONTAKT:
+48 537 049 087
+48 503 696 155
kontakt@kreatormarki.pl
Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek