Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Profesjonalne szkolenie dla
działów marketingu
Przewiń w dół

SZKOLENIE: MARKETING DLA FIRM

Poprowadzimy dla Ciebie lub Twojej firmy profesjonalne szkolenie z zakresu reklamy i marketingu. Dedykowane są one osobom rozpoczynającym pracę lub takimi które mają już doświadczenie ale chcą poszerzyć swój zakres wiedzy. Szkolenie doskonale sprawdzi się dla osób rozpoczynających działalność, aby móc samodzielnie zająć się marketingiem w swojej firmie.

Szkolenie z marketingu
SZKOLENIE: MARKETING DLA FIRM

Szkolenie z marketingu

Poprowadzimy profesjonalne szkolenie dla działu marketingu lub dla osób mających zajmować się marketingiem w Twojej firmie. Dzięki niemu dowiesz się jak korzystać z narzędzi reklamowych, skutecznie się reklamować, dowiesz się jak skutecznie prowadzić marketing w swojej firmie. Szkolenie dedykowane jest osobom początkującym i średniozaawansowanym w dziedzinie marketingu

Komunikacja
SZKOLENIE: MARKETING DLA FIRM

Komunikacja

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak skutecznie komunikować się z Twoimi klientami i parnterami biznesowymi. Poznasz zasady i tajniki skutecznej komunikacji marketingowej, a także przekazu reklamowego.

Identyfikacja wizualna
SZKOLENIE: MARKETING DLA FIRM

Identyfikacja wizualna

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak skutecznie wykorzystywaać identyfikację wizualną w marketingu swojej firmy. Przeszkolimy Cię z niezbędnych pojęć oraz  przeszkolimy się z zasad poprawnego korzystania z zasobów graficznych marki. Poruszymy też kwestie współpracy z grafikami oraz źródeł pozyskiwania materiałów dla Twojej firmy.

Narzędzia reklamowe
SZKOLENIE: MARKETING DLA FIRM

Narzędzia reklamowe

Niezwykle ważnym punktem szkolenia jest omówienie narzędzia marketingowych dedykowanych do wykorzystania w Twojej firmie.

Dowiesz się o sugerowanych narzędziach dla Twojego biznesu, poznasz podstawowe i zaawansowane pojęcia, dzięki którym będziesz mógł wykorzystywać optymalne rozwiązania marketingowe w swoim biznesie.

Zaufaj profesjonalistom
SZKOLENIE: MARKETING DLA FIRM

Zaufaj profesjonalistom

Szkolenie prowadzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem w kreowaniu marek oraz budowaniu wizerunku marketingowego. Jeśli jesteś zainteresowany przeszkoleniem siebie lub swojego zespołu - zapraszamy do kontaktu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

REFERENCJE

Zobacz też

/ZNAJDŹ NAS:
Facebook YouTube Instagram LinkedIn

/KONTAKT:
+48 537 049 087
+48 503 696 155
kontakt@kreatormarki.pl
Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek