Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Projektujemy, wykonujemy i montujemy
tablice, szyldy, kasetony litery 3D i nie tylko...
Przewiń w dół

SZYLDY, KASETONY i TABLICE

Kasetony podświetlane
SZYLDY i KASETONY

Kasetony podświetlane

Naszą specjalnością są podświetlane kasetony, na których przedstawimy Twój logotyp. Możemy też zaprojektować szyld w formie tablicy z logotypem lub podświetlane litery przestrzenne. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest również przedstawienie logotypu za pomocą neonów tradycyjnych lub ledowych. Taka technika znajduje zastosowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz biur czy lokali usługowych. Dobierzemy odpowiednią techikę do Twojego logotypu. Wykonany dla Ciebie projekt, wizualizację, druk i montaż.

Logotypy przestrzenne z plexi
LOGOTYPY PRZESTZRENNE

Logotypy przestrzenne z plexi

Logotypy wewnętrzne stanowią znakomitą formę prezentacji logo oraz urozmaicenie brandingu biura. Polecane są zarówno małym jak i dużym firmom. Stanowią idealną możliwość prezentacji wizerunku firmy. Najważniejszą ich zaletą jest atrakcyjna cena i łatwość montażu, właściwie w dowolnym miejscu Twojego biura. Szczególnie polecamy montaż logotypu na recepcji czy w salach konferencyjnych. Od lat wykonujemy projekty, wizualizacje, druk i montaż logotypów, które cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród firm. To właściwie "must have" dla wnętrza każdej firmy.

Tablice z logotypem na ścianę
TABLICZKI

Tablice z logotypem na ścianę

Tablice z logotypem na ścianę oraz  tablice informacyjne możemy wykonać z plexi, dibondu, PCW czy szkła. Takie tablice sprawdzają się również przy oznakowaniu pomieszeń czy przy systemach oznakowania budynków. Tablice z nadrukiem mają szereg zastosowań. Dopasujemy tabliczki do Twoich potrzeb. Przygotujemy projekt, wizualizację oraz wydrukujemy i zamontujemy.

Logotypy podświetlane
LITERY PRZESTRZENNE

Logotypy podświetlane

Przedstawienie logotypu i liter w formie przestrzennej daje nam możliwość dodania funkcji podświetlenia, dzięki czemu nasz logotyp prezentuje się jeszcze bardziej efektownie. Takie rowiązanie polecane jest zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. 

Neony
PRODUKCJA NEONÓW

Neony

Zaprojektujemy i wykonamy neony. Neony przyciągają wzrok i nadają unikalny klimat.

Zarówno tradycyjne, szklane jak i neony LED. Na zdjęciu realizacja neonu wewnętrznego dla Pizzerii Pulcinella w podwarszawskim Piasecznie.

Kreatywne rozwiązania
LOTOTYPY PODŚWIETLANE

Kreatywne rozwiązania

Podświetlane logotypy możemy prezentować w kreatywny sposób: m.in. na panelach ze sztucznej roślinności, na mchu reniferowym, panelach z surowego drewna itp. Zapraszamy do kontaktu - dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

Branding i oznakowanie budynków - Warszawa

Wykonujemy kompleksowy branding zewnętrzny i wewnętrzny biur oraz lokali usługowych. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego, a następnie produkcją i montażem wszystkich elementów. Wykonujemy również oklejanie witryn, ścian i oszkleń w biurach.  Nasza firma mieści się w Warszawie, ale realizujemy projekty w całej Polsce. Naszymi klientami są zarówno duże firmy, jak i te najmniejsze jednoosobowe działalności. Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy. 

Zobacz też

Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek
Kreatormarki