Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Poprowadzimy skutecznie i rzetelnie
Twoje kampanie Google Ads
Przewiń w dół

Prowadzenie kampanii Google Ads / AdWords- Warszawa

Skuteczne kampanie Google Ads
Google Ads

Skuteczne kampanie Google Ads

Doradzimy, które z kampanii Google Ads są najbardziej efektywne dla Twojego biznesu. Zbudujemy dla Ciebie kampanie i skutecznie je poprowadzimy. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu kampanii Google Ads.   

Skuteczna i rzetelna optymalizacja
GOOGLE ADS

Skuteczna i rzetelna optymalizacja

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii, pozwala nam efektywnie wykorzystywać środki na kampanie, oszczędzając przy tym Twój budżet. Kampanie Google Ads są monitorowe i analizowane każdego dnia, dzięki temu przynoszą maksymalne korzyści.

Doświadczony zespół ekspertów Google Ads
GOOGLE ADS

Doświadczony zespół ekspertów Google Ads

Nasz niezwykle doświadczony zespół specjalistów Google Ads, pomoże Ci w sprowadzeniu ruchu na Twoją stronę, jak również w osiągnięciu Twoich celów biznesowych. 

Success stories
GOOGLE ADS

Success stories

W naszym portfolio mamy wiele sukcesów biznesowych naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zobacz jak, skutecznie możesz promować się, dzięki profesjonalnie prowadzonym kampaniom Google Ads. Zapoznaj się z naszymi referencjami!

Google Ads (AdWords) w wyszukiwarce
WYSZUKIWARKA GOOGLE

Google Ads (AdWords) w wyszukiwarce

Prowadzimy kampanie Google Ads. Taka kampania gwarantuje Ci natychmiastowe pojawienie się w wynikach wyszukiwania Google, na samej górze, pierwszej strony wyszukiwarki Google. Za pomocą kampanii Google Ads docieramy do osób, które szukają Twojego produktu czy usługi.

Kampania banerowa GDN i remarketing
GOOGLE DISPLAY NETWORK

Kampania banerowa GDN i remarketing

Kampania graficzna jest reklamą w formie bannerów graficznych. Możemy reklamować się na dużych i znanych portalach gazeta.pl czy onet.pl, kierując swoje reklamy na odpowiednią tematykę artykułów, lub odbiorców zainteresowanych konkretnymi treściami. 

Kampania remarketingowa wyświetla się klientom w formie banerów graficznych, którzy jakiś czas temu wchodzili na naszą stronę. Daje to wrażenie, że nasza firma reklamuje się „wszędzie” i zachęca do powrotu.

Zakupy Google
GOOGLE MERCHANT

Zakupy Google

Prowadzimy kampanie z zakresu zakupów Google.  Kampania Zakupy Google (Shopping), gwarantuje Ci natychmiastowe pojawienie się produktów, na samej górze wyników wyszukiwania Google, w postaci kafelków produktowych. Jest to typowa kampania sprzedażowa, przeznaczona dla firm, które posiadają sklep internetowy.

     

Kampania wideo
KAMPANIE YOUTUBE

Kampania wideo

Prowadzimy kampanie w serwisie YouTube, który jest drugą na świecie wyszukiwarką, zaraz po wyszukiwarce Google. Kampania wideo w serwisie YouTube, umożliwia wyświetlanie reklamy In-Stream przed, w trakcie lub po filmach, które oglądają Twoi odbiorcy. Wystarczy, że posiadasz film reklamowy. Każde obejrzenie Twojej reklamy zwiększa ilość w liczniku wyświetleń, przy Twoim filmie na YouTube.

Prowadzimy szkolenia

Prowadzimy szkolenia

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu Google Ads? Zapisz się na szkolenie!

Zobacz więcej!

KAMPANIE SEM – Google Ads (Google AdWords)

Pokaż się tam, gdzie Cię szukają! Płacisz tylko za efekt, czyli wejście na Twoją stronę.

Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką internetową. Zbudujemy kampanię reklamową, która pojawi się w internecie nawet w kilka minut po dodaniu jej do wyszukiwarki Google. Dzięki pracy na słowach kluczowych dotrzemy z  taką reklamą do osób zainteresowanych daną tematyką, z określonego regionu, czy miasta. Jesteśmy agencją korzystającą ze wsparcia firmy Google. Nie wiesz, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze? Pomożemy dobrać Ci optymalną metodę.

Zaprezentujemy Twoją reklamę na najważniejszych portalach!

 

Czy to jest drogie?

Absolutnie nie! Sam ustalasz, ile chcesz wydać.

Dzisiaj każdy przedsiębiorca, ma taką samą możliwość reklamy, jak wielkie korporacje. Prezentując swoje reklamy graficzne w Google Display Network, płacisz za efekt, którym jest dopiero wejście potencjalnego klienta na Twoją stronę.

 

Po co Ci reklama wideo?

Reklamy wideo w internecie są skuteczniejsze niż w telewizji! 

Marzyłeś kiedyś o reklamie w TV? Wiesz zatem jakie znaczenie ma reklama video. Dzięki nowym możliwościom wideo możesz, nie tylko prezentować swoją ofertę, wielomilionowej widowni, ale także posiadać własny kanał! Reklama w serwisie YouTube daje dziś takie same możliwości jak ta telewizyjna,  za ułamek jej ceny.

 

Nie masz treści video?

Nakręcimy dla Ciebie film reklamowy i zapewnimy jego emisję na YouTube. Możemy także utworzyć dla Ciebie kanał, na którym zaczniesz budować swoją markę w zupełnie nowy, innowacyjny sposób. Zobacz nasze portfolio filmów reklamowych!

 

Prowadzisz własną kampanię i potrzebujesz wsparcia? 

Zobacz też naszą ofertę Szkoleń Google Ads!

 

Nasi eksperci posiadają niezbędne certyfikaty Google:

 

Kampanie adwords warszawa

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami.

REFERENCJE

/ZNAJDŹ NAS:
Facebook YouTube Instagram LinkedIn

/KONTAKT:
+48 537 049 087
+48 503 696 155
kontakt@kreatormarki.pl
Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek