Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Nakręcimy dla Ciebie film reklamę
...lub film o Twojej firmie
Przewiń w dół

FILMY REKLAMOWE

Nakręcimy dla Ciebie film
FILMY REKLAMOWE

Nakręcimy dla Ciebie film

Szukasz profesjonalnie nakręconego filmu reklamowego? Dobrze trafiłeś. Nie masz pomysłu na film? Przygotujemy dla Ciebie scenariusz i zajmiemy się  jego realizacją. Wykorzystaj ogromny potencjał filmów w marketingu swojej firmy.

Filmowanie z drona
FILMY REKLAMOWE

Filmowanie z drona

Uzupełnienie filmu ujęciami z powietrza, podnosi atrakcyjność i wpływa na pozytywny odbiór materiału. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, a także dysponujemy wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym tworzenie unikalnych ujęć dronem. 

FILMY REKLAMOWE

Filmy wizerunkowe

Tworzymy filmy wizerunkowe o twojej marce. Nakręcimy wideo prezentujące Twoją działalność, pracowników oraz zasoby. Nadamy filmowi odpowiedni klimat, tak aby zaprezentować twoim klientom wszystkie wartości, zgodnie z którymi prowadzisz biznes.

FILMY EVENTOWE

Wideorelacje z eventów

Nakręcimy dla Ciebie relację z ważnych wydarzeń. Zapewnimy przeprowadzenie wywiadów, lektora oraz udźwiękowienie. Całość zmontujemy tak, aby jak najlepiej oddać charakter wydarzenia.

FILMY REKLAMOWE

Filmy produktowe

Znakomitym sposobem na prezentację swojego produktu, jest nakręcenie krótkiego filmu produktowego. Taki film jest w stanie przedstawić jego najważniejsze cechy oraz pokazać np. część procesu produkcyjnego lub logistycznego.

FILMY REKLAMOWE

Animacje

Filmy animowane w niezwykle przystępny sposób prezentują istotne dla nas treści. Dlatego stworzymy dla Ciebie animację reklamową, tutorial, wizualizację procesów dopasowaną do twoich potrzeb.

Profesjonalny montaż
MONTAŻ

Profesjonalny montaż

Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi postprodukcji, dzięki któremu otrzymasz profesjonalnie przygotowany materiał filmowy.

Spoty reklamowe

Czy posiadasz już własny kanał na YouTube? Czy korzystasz z możliwości, jakie daje reklama wideo?

Pomożemy Ci w tym, nakręcimy dla Ciebie reklamę i zapewnimy promocję. Reklama wideo jeszcze nigdy, nie była tak łatwo dostępna!

 

Możemy zaproponować wideorelacje, filmy reklamowe, filmy wizerunkowe, filmy produktowe, animacje, usługi filmowania dronem. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu umożliwiającego montaż filmów w formacie 4K w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, stosujemy nowoczesne techniki filmowe takie jak np. timelapse, hyperlapse, kreatywne ujęcia z tzw. gimbala lub innych stabilizatorów, a także ujęcia z drona. 

 

Nie posiadasz scenariusza? Żaden problem! Napiszemy za Ciebie scenariusz, uwzględniając cały nasz filmowy potencjał. Zajmiemy się kompleksową realizacją filmu, zapewnimy niezbędny sprzęt, zadbamy o każdy szczegół. Zapewnimy montaż i postprodukcję, przygotujemy dla Ciebie gotowe pliki z filmami do różnych zastosowań. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, opartym na tzw. chmurze, jesteś w stanie otrzymać materiał w kilka chwil od jego ukończenia.

 

Zastanawiasz się jak przygotować się do realizacji filmu wizerunkowego? Nie ma się czego obawiać! Nasz doświadczony personel zajmie się przygotowaniami, przeszkolimy Twoich pracowników z poruszania się na planie oraz przed kamerą, a nawet zapewnimy odzież reklamową z Twoim logo. Jeśli będzie to konieczne, zapewnimy make-up oraz przekażemy wskazówki jak się przygotować, aby nakręcenie materiału przebiegło sprawnie, efektywnie i zarazem w miłej atmosferze :)

 

Chciałbyś stworzyć film produktowy, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Wyślij je do nas. Nakręcimy w naszym studio film, w którym główną rolę "zagrają" Twoje produkty.

 

Chcesz nagrać instrukcję lub tutorial? Zleć to nam. Zajmiemy się jego realizacją, nakręcimy i zmontujemy film, umieścimy w nim napisy lub podkład lektora.

 

Filmowanie z drona Warszawa

Potrzebujesz, aby ktoś wykonał dla Ciebie ujęcia z drona? A może potrzebujesz nagrania filmu reklamowego z wykorzystaniem drona? Dobrze trafiłeś! Mamy w ofercie usługę filmowania z użyciem drona, która zapewnia wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K. Nasza seria "Sfilmujemy Twój biznes" to filmy prezentujące Twoją siedzibę, fabrykę lub miejsce sprzedaży. Mogą to być zakłady produkcyjne, hale i magazyny, stacje paliw, centra logistyczne, fabryki lub biura. Oprócz filmowania dronem proponujemy dołączenie ujęć wysokiej jakości kręconych z poziomu ziemi, które dodatkowo wzbogacą film.  Otrzymasz od nas gotowym film, wraz z montażem i podkładem muzycznym. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i licencje, a każdy lot jest przez nas szczegółowo przygotowywany i sprawdzany pod kątem przestrzeni powietrznej oraz bezpieczeństwa operacji w danym rejonie. Pozyskujemy niezbędne zgody do wykonania operacji lotniczych dronem. 

Skontaktuj się z nami!

 

Filmy na potrzeby social media

Prowadzimy też kampanie video w różnych serwisach m.in YouTube czy Facebook i Instagram. Tworzymy i prowadzimy kanały wideo, dla firm w mediach społecznościowych.  Zajmujemy się także tworzeniem tzw. relacji wideo w formie filmów lub animacji, na potrzeby serwisów takich jak Facebook czy Instagram.

 

Zobacz także nasz kanał na  filmy reklamowe warszawa

 

Wybrane realizacje - filmy reklamowe Warszawa, a także Polska i Europa.

 

Nasz spot reklamowy:

 

Odzież z nadrukiem do reklam i filmów

Zobacz też nasze strony z ofertą odzieży z nadrukiem do reklam i filmów:

Odzież reklamowa: nadruki.szacun.com

Odzież sportowa: sport.szacun.com

Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek
Kreatormarki