Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Przewiń w dół

SZKOLENIA GOOGLE ADS (AdWords)

Tylko indywidualne szkolenia Google Ads (AdWords)
SZKOLENIA GOOGLE ADS (ADWORDS)

Tylko indywidualne szkolenia Google Ads (AdWords)

Prowadzimy indywidualne szkolenia z budowy i optymalizacji kampanii Google Ads (AdWords). Już dziś zapraszamy Ciebie i pracowników Twojej firmy do kontaktu z nami! Na szkoleniu z Google Ads (AdWords) otrzymasz od nas wiedzę, dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Po szkoleniu z Google Ads (AdWords) będziesz w stanie samodzielnie zbudować  taką kampanię oraz systematycznie ją optymalizować. 

Prowadzimy szkolenia Google Ads (AdWords) online
SZKOLENIA GOOGLE ADS (ADWORDS) ONLINE

Prowadzimy szkolenia Google Ads (AdWords) online

Przeprowadzimy z Tobą szkolenie Google Ads (AdWords) online za pomocą Google Meet lub innego rozwiązania, z którego korzystasz w swojej firmie. W czasie szkolenia stworzymy z Tobą poprawną kampanię Google Ads (AdWords) i nauczymy Cię poprawnej optymalizacji kampanii. 

 

Zapisz się!
Google Ads (AdWords) w wyszukiwarce
SZKOLENIE GOOGLE ADS (ADWORDS)

Google Ads (AdWords) w wyszukiwarce

Szkolenie Ads (AdWords) w wyszukiwarce Google obejmuje budowę kampanii, skuteczne prowadzenie i optymalizację kampanii. Dzięki poprawnie przygotowanej kampanii Google Ads (AdWords) i codziennej systematycznej optymalizacji Twoja kampania  może zacząć przynosić korzyści, tj. więcej zamówień, zapytań mailowych, kontaktów telefonicznych, lead'ów.

Twoje reklamy Google Ads (AdWords) będą widoczne na pierwszej stronie, w wynikach wyszukiwania w Google.

 

 

 

Szkolenie z kampanii Graficznej GDN i Remarketingu
SZKOLENIE GOOGLE ADS (ADWORDS) GDN i REMARKETING

Szkolenie z kampanii Graficznej GDN i Remarketingu

Szkolenie z kampanii Graficznej GDN oraz Remarketingu obejmuje budowę, prowadzenie i optymalizację kampanii Google Ads w sieci reklamowej Google Display Network, zwanej popularnie kampanią graficzną lub kampanią banerową. 

Szkolenie z Zakupy Google (Google shopping)
SZKOLENIE GOOGLE MERCHANT

Szkolenie z Zakupy Google (Google shopping)

Szkolenie z kampanii Zakupy Google (Google shopping) obejmuje budowę, prowadzenie i optymalizację kampanii Google Ads w sieci wyszukiwania zwanej  popularnie kampanią Google Shopping, czyli porównywarką produktów od Google.

 

 

Szkolenie kampania Google Ads (AdWords) w serwisie YouTube.
SZKOLENIE GOGOLE ADS (ADWORDS) W YOUTUBE

Szkolenie kampania Google Ads (AdWords) w serwisie YouTube.

Szkolenie z kampanii Google Ads (AdWords) w serwisie YouTube obejmuje budowę, prowadzenie i optymalizację kampanii Google Ads w sieci reklamowej, zwanej popularnie kampanią wideo. Szkolenie dotyczy m.in. formatów TueView, InDisplay i Discovery.

 

 

 

Jak wygląda szkolenie?

Część teoretyczna i praktyczna pozwoli Tobie na szybsze i skuteczniejsze utrwalenie wiedzy z zakresu Google Ads (AdWords). Czas trwania szkolenia z zakresu budowy i optymalizacji Google Ads (AdWords) będzie uzależniony od Twoich potrzeb. Po odbytym szkoleniu z zakresu Google Ads (AdWords) otrzymasz certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia. 

 

Audyty Google Ads / AdWords

Jeśli masz już istniejącą kampanię, która według Ciebie nie działa tak jak powinna  m. in. brak zapytań, zleceń, zamówień przy zadeklarowanym budżecie? Możesz nam wtedy zlecić audyt kampanii Google Ads (AdWords). Nasi specjaliści wnikliwie przyjrzą się Twojej kampanii, przygotują dla Ciebie szczegółowy raport wyników analizy. Krok po kroku wytłumaczymy jak należy wprowadzić takie zmiany w kampanii Goole Ads (AdWords). Jeśli mimo wszytko będziesz potrzebował pomocy, będziemy mogli również za Ciebie wprowadzić zmiany w Twoje kampanii (na Twoje życzenie). W raporcie z audytu Google Ads (AdWords) przedstawimy również zalecenia, po to abyś mógł uzupełnić zakres swojej wiedzy i stać się ekspertem. 

 

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami i zapisz się na szkolenie. Nasz doświadczony zespół praktyków prowadzących kampanie Google Ads pomoże Ci poznać system reklamowy Google Ads i skutecznie prowadzić kampanie.

Więcej informacji na: www.szkoleniaadwords.com

REFERENCJE

Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek
Kreatormarki