Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Powierz reklamę w social media
profesjonalistom
Przewiń w dół

SOCIAL MEDIA

Kampanie w social media
SOCIAL MEDIA

Kampanie w social media

Prowadzimy profile, tworzymy content, a także prowadzimy kampanie reklamowe w social media. Takie kampanie reklamowe są szczególnie polecane dla firm, które chcą zainteresować swoim produktem nowych odbiorców, z wybranej grupy docelowej. Media społecznościowe pozwalają nam na bardzo szczegółowe doprecyzowanie grupy docelowej m.in. określenie wieku, płci, zainteresowań czy stanowiska zawodowego.

Prowadzimy kampanie reklamowe
SOCIAL MEDIA

Prowadzimy kampanie reklamowe

Prowadzimy kampanie reklamowe na wielu kanałach social media m.in.:

Facebook / Messenger, Instagram, YouTube oraz LinkedIn. Kampanie w social media prowadzimy rzetelnie, z dużą dokładnością i starannością. 

Tworzymy treści
SOCIAL MEDIA

Tworzymy treści

Potrzebujesz, aby ktoś profesjonalnie poprowadził Twój profil w mediach społecznościowych? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się tworzeniem grafik na profile, przygotowujemy treści i grafiki do postów, a także zajmujemy się promocją treści.

Reklama na Facebook
SOCIAL MEDIA

Reklama na Facebook

Profil firmowy w serwisie Facebook to w dzisiejszych czasach podstawa. Jednak samo posiadanie profilu Facebook i tworzenie postów zapewnia tylko minimalne grono odbiorców. Jeśli chcemy skutecznie promować firmę, w tym serwisie niezbędne jest tworzenie tzw. płatnych postów bądź reklama samej firmy, produktu lub nawet filmu reklamowego. Nie masz firmowego profilu na Facebook'u?

Utworzymy i poprowadzimy taki profil za Ciebie.

Reklama na Instagramie
SOCIAL MEDIA

Reklama na Instagramie

Posiadanie profilu firmowego w serwisie Instagram to minimum, jakie powinna posiadać Twoja firma. Służy do szybkiej komunikacji z naszymi nowymi odbiorcami, gdzie główną rolę stanowi grafika i tzw. hasztagi, które zawsze umieszczamy w naszych treściach reklamowych. Instagram daje nam bardzo duże możliwości reklamowe i szczegółowe doprecyzowanie naszych odbiorców. Instagram to znakomite  medium, dostępne dla każdego! 

Reklama na LinkedIn
SOCIAL MEDIA

Reklama na LinkedIn

LinkedIn to serwis, który coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest to typowo biznesowy, w którym tworzenie contentu reklamowego odbywa się nieco inaczej. W serwisie LinkedIn, bardzo duże znaczenie ma treść reklamowa, którą przekazujemy odbiorcom.

Reklama na YouTube
SOCIAL MEDIA

Reklama na YouTube

Serwis YouTube to serwis z którego korzysta zdecydowana większość internautów. Jest to najbardziej rozpowszechniony serwis wideo na świecie i zarazem druga najpopularniejsza wyszukiwarka! Serwis YouTube zapewnia nam szybkie dotarcie do naszych odbiorców, wykorzystując przy tym nasz film reklamowy lub materiał wideo. 

Naszym celem jest sprowadzenie jak największego ruchu na  stronę mediów społecznościowych, zdobycie jak największej liczby osób obserwujących nasz kanał.  Staramy się przede wszystkim uzyskać jak największą aktywność użytkowników, pod naszymi postami od osób zainteresowanych naszym produktem lub usługą. Social media stanowią również bardzo duży udział procentowy w ilości pozyskanych konwersji. Aktywne prowadzenie profilów w social media jest niezwykle istotne właściwie w każdej branży - tylko od nas zależy, gdzie chcemy być widoczni!

REFERENCJE

Razem stwórzmy coś niezwykłego.
Skontaktuj się z nami.


Przewiń na początek
Kreatormarki